6 Rzeczy, Które Możesz Wykonać, A Które Pomogą Twojemu Synowi Lub Córce Nauczyć Się Badać

Jak tata lub mama pragnący wychować dziecko W erze cyfrowej zdarza się, że denerwujesz się, czy Twoje dziecko opanuje umiejętność czytania i zacznie korzystać z publikacji, podobnie jak to robiłeś prawdopodobnie w dzieciństwie . Kiedy zasypiasz wokół zachowania swojego dziecka podczas nauki i chcesz, aby pomogło mu to wzmocnić jego umiejętności czytania i pisania, to na pewno dotarłeś do najlepszego obszaru. Tutaj omówię sześć rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc Twojemu synowi lub córce dowiedzieć się, jak przeglądać.

Prowadzenie według przypadku

Znacznie, ponieważ naprawdę kusi własne prywatne gadżety i przetestuj najnowszy kanał na swoich kontach marketingowych w mediach społecznościowych, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby pomóc dziecku nauczyć się czytać, jest zawsze trzymać się z daleka od smartfona lub tabletu, abyś mógł być blisko dziecko i weź książkę na jego miejsce. Ważne jest, aby ludzie kierowali się przykładem, gdy chcesz, aby Twoje dziecko wybrało sposób patrzenia.

Wspieraj dziecko Decyduj o posiadaniu przewodników

Kiedy masz przedszkolaka pod ręką, zdobądź dyplom, aby odwiedzić pobliską bibliotekę lub księgarnię i pomóc jej wybrać własne podręczniki. Młodsze dziecko prawdopodobnie zainteresuje się podręcznikami o jaskrawych kolorach. Dobrym czynnikiem w przypadku przewodników dla dzieci w ostatnim czasie jest to, że są one dostarczane w formie przewodników na tablicach z zasobami kontaktowymi i teksturowymi, co czyni je szczególnie atrakcyjnymi tylko dla młodszych dzieci.

Odłóż na bok czytanie w czasie

Najlepiej, gdyby historia była tuż przed snem. Ale czy nie możesz ułożyć jej w materac Każdej nocy, nie przejmuj się rytualnym elementem wszystkiego! Po prostu zarezerwuj dziesięć kwadransów codziennie po poświęceniu czasu i wysiłku na przeglądanie lub czytanie z dzieckiem. Młode dziecko z pewnością poczuje się rozproszone po dziesięciogodzinnej przerwie, więc nie zasilaj niczego poza tym przedziałem czasowym.

Naprawdę zachęcaj dziecko do wybrania Ulubionego

Ze wszystkich przewodników, przez które przechodzisz dziecku, prawdopodobnie kupi ulubiony produkt, do którego będzie wracał. W twoim przypadku może być irytujące, tak jak ojciec lub matka, wielokrotne czytanie identycznego przewodnika, ale patrząc na terminy i zdjęcia wiele razy, maluch tworzy Stowarzyszenie. Zaraz po pewnym momencie może nawet znać słowa i wyrażenia, które są zgodne. Kontynuuj to razem z nią.

Praca z foniką

Wykładowcy w przedszkolach na całym świecie uważają, że odkrywanie foniki to oczywisty sposób na rozpoczęcie poszukiwań. Aby właściwie wspierać swojego syna lub córkę, naucz ich fonetyki. W momencie, gdy maluch odbiera dźwięk, skanowanie terminów staje się łatwiejsze. To tylko różnica czasu, zanim zacznie na nią patrzeć intuicyjnie.

Utwórz tekst na wzrok

Gdy akustyka jest świetna, aby pomóc dziecku, wszystkie słowa nie mogą zostać uszkodzone fonetycznie. Dla dziecka, które mogło rozpocząć naukę w college’u, dobrym pomysłem może być wymyślenie tabeli „fraz wzroku” i umieszczenie jej w miejscu, do którego często ma dostęp. Przeżyj ten tekst razem z nią, kiedy tylko znajdziesz czas.