Niektóre złe nawyki są po prostu bezmyślne. Osoba zachowuje się bez myśli wobec osoby, na którą ma wpływ. Nieco uwagi na uczucia innych osób powstrzymałoby wiele z tych złych nawyków na ich drodze.

Wiele osób ma nierozważne złe nawyki w kuchni. Znajdziesz je pijące z dzbanka na mleko lub kartonu z sokiem. Nie uważają, że ktoś inny może nie lubić po nich pić. Mają zwyczaj to robić, więc o tym nie myślą.

Bezmyślne złe nawyki

Ktoś mógłby mieć zły nawyk otwierania dwulitrowych butelek popu i zdejmowania nakrętek


Ktoś mógłby mieć
zły nawyk otwierania dwulitrowych butelek popu i zdejmowania nakrętek. Jest to bezmyślne dla osoby kupującej sodę, ponieważ soda się wyczerpuje. Nikt tego nie wypije. Zły nawyk to również otwieranie puszek po napojach gazowanych i wypijanie tylko kilku łyków. Wiele osób to zrobi, a potem od razu otworzy kolejny.

Lodówka jest źródłem problemów w niektórych domach. Tam też ludzie mają złe nawyki. Mogą wyjąć jedzenie z lodówki i zostawić je na blacie, aby się zepsuło. Mogą po prostu stać z przodu z otwartymi drzwiami, patrząc, jak wypływa całe zimno.

Jeśli masz starszą lodówkę, mogą mieć złe nawyki dotyczące nie napełniania tacek na kostki lodu i pozostawiania ich w zamrażarce pustych


Jeśli masz starszą
lodówkę, mogą mieć złe nawyki dotyczące nie napełniania tacek na kostki lodu i pozostawiania ich w zamrażarce pustych. Niektórzy ludzie mają złe nawyki związane z darmowym ładowaniem. W mgnieniu oka wyczyszczą lodówkę z jedzenia, jeśli ich nie obserwujesz. Będą przyjmować pożywienie, jeśli ich nie zaoferowano, a kiedy zostanie im zaoferowany, wezmą więcej.

Czasami osoby przebywające z Tobą lub mieszkające z Tobą jako współlokatorzy będą gotować. Jeśli mają złe nawyki i nie sprzątają bałaganu, nie docenisz potraw, które gotują, bez względu na to, jak dobre są. Po jakimś czasie będziesz chciał, żeby całkowicie przestali gotować.

Inne złe nawyki mają związek z łazienką


Inne złe nawyki
mają związek z łazienką. Czasami ludzie grzebią w łazience. Nie dadzą nikomu czasu na skorzystanie z niego. Być może będziesz musiał iść do pracy w tym samym czasie co oni. Jeśli nie pozwolą ci wejść, aby się przygotować, zdążą na czas, a ty będziesz spóźnionym. To bardzo nierozważne.

Mężczyznom mówiono od zawsze, wydaje się, że ich złe nawyki opuszczania toalety są bezmyślne. Nie zdają sobie sprawy, że kobieta, nie spodziewając się podniesienia fotela, może w rzeczywistości zranić się, upadając zbyt mocno. Nie jest to przyjemny temat i nie jest to przyjemna rzecz.

Inne złe nawyki dotyczą pojazdów


Inne złe nawyki
dotyczą pojazdów. Możesz mieć zwyczaj zostawiania opuszczonych szyb w samochodzie. Jeśli jesteś do tego przyzwyczajony, będziesz gotowy, aby je postawić, jeśli wiesz, że nadchodzi deszcz. Jeśli jednak zostawisz otwarte okna innej osoby, może ona nie być przygotowana. Poza tym pożyczanie auta bez tankowania to zły nawyk.

Jeśli codziennie myślisz o innych ludziach, będziesz mniej skłonny do angażowania się w bezmyślne złe nawyki. Przekonasz się, że będziesz bardziej doceniany, jeśli znajdziesz sposoby na kontrolowanie swoich zachowań i ograniczenie złych nawyków.