Niektóre złe nawyki mogą irytować ludzi wokół ciebie. Te nawyki mogą działać na nerwy ludzi, dopóki nie poczują, że fizycznie cię powstrzymują. Niektóre z nich to nerwowe nawyki, a inne to bezmyślne zachowania.

Z zakupami wiążą się pewne złe nawyki. Możesz naprawdę zirytować kogoś, jeśli masz zły nawyk podążania za jego samochodem na miejsce parkingowe i czekania z samochodem tuż za nim. To sprawia, że ​​czują się pośpiesznie i może im być trudno wyjść. Do czasu urlopu będą bardzo zirytowani.

Irytujące złe nawyki

Możesz okazywać złe nawyki, gdy staniesz w kolejce do kasy


Możesz okazywać złe
nawyki, gdy staniesz w kolejce do kasy. Jeśli ustawisz się w kolejce, wszyscy za tobą będą na ciebie zirytowani. Robisz je później i sprawiasz wrażenie, że jesteś ważniejszy niż oni.

Czasami ludzie mają złe nawyki, jeśli chodzi o wybór linii. Mogą dostać się do linii ekspresowej, w której masz mieć tylko 15 pozycji. Mogą dostać się w tej kolejce z 30. Niektórzy wsiądą w linię ekspresową z całym wózkiem. Irytuje ludzi, którzy chcą skorzystać z linii ekspresowej tylko na jeden lub dwa przedmioty i muszą na Ciebie czekać.

Istnieje wiele nerwowych złych nawyków, które irytują


Istnieje wiele nerwowych
złych nawyków, które irytują. Niektórzy ludzie łamią sobie kostki. Ten dźwięk może z kolei działać na nerwy innych ludzi. Gorzej jest z tym, kto słucha, bo nie wie, kiedy nastąpi następne trzaskanie kostkami.

Rytmiczne zachowania są również złymi nawykami, jeśli nie są związane ze sztuką. Są to zachowania, takie jak stukanie ołówkiem, stukanie stopami lub bębnienie palcami po biurku. Takie zachowania często występują, gdy dana osoba znajduje się w stresującej sytuacji.

Mogą być szkodliwe dla Ciebie lub innych


Mogą być szkodliwe
dla Ciebie lub innych. Stuknięcie ołówkiem podczas wykonywania testu może odwrócić uwagę innych i uniemożliwić im dobre wykonanie egzaminu. Jeśli uderzysz palcami w biurko szefa, będziesz wyglądać źle. Możesz stracić awans.

Ludzie mogą irytować innymi złymi nawykami powodującymi hałas. Zgrzytanie zębami może drażnić innych. Kliknięcie w zęby też może to zrobić. Uderzanie w usta może irytować. Każdy obcy dźwięk, który powtarzalnie robisz swoim ciałem, może być irytującym złym nawykiem.

Drażnią też inne złe nawyki związane z dźwiękiem


Drażnią też inne
złe nawyki związane z dźwiękiem. Pęknięcie gumy do żucia może doprowadzić innych do niemal szaleństwa z irytacji. Jeśli regularnie ociekasz wodą z kranów, irytacją jest, że jeśli Ty tego nie zrobisz, muszą o siebie zadbać. Mogą za tobą podążać, zakręcając krany. Nie będą szczęśliwi.

Innym złym nawykiem jest pozwalanie psom szczekać do płuc przez całą noc każdej nocy. Czasami jest powód i nie można temu zaradzić. Jednak zazwyczaj istnieje rozwiązanie tego problemu, które będzie lepsze dla psów. Jednocześnie sprawi, że noce sąsiadów będą bardziej spokojne.

Zwykle trudno jest zerwać irytujące nawyki


Zwykle trudno jest
zerwać irytujące nawyki. Często ludzie nie są nawet do końca świadomi, że robią takie zachowania. Jednak jeśli spróbują, mogą zwrócić uwagę na swoje irytujące złe nawyki. Mogą zdziałać cuda dla nerwów otaczających ich osób, jeśli potrafią przestać.