Możesz Spojrzeć Na Te Zestawy Do Masturbacji DIY Dla Facetów

Ręka. Penis. To wszystko, co mężczyzna potrzebuje interakcji w zabawnej, obciążonej tarciem masturbacji (chociaż jakiś rodzaj lubrykantu jest zazwyczaj bardzo dobry do posiadania). powinien chcieć rozważyć coś nieco innego dla poprawy. Zafundowanie sobie na przykład kilku zabawek do masturbacji może wprowadzić nieco przyprawy, a także nadać nowy wymiar. Ale od czasu do czasu te zabawki mogą być bardzo drogie, szczególnie jeśli facet musi je pozbyć, aby nie wpadli na nie współlokatorzy lub inne znaczące osoby. Mając to na uwadze, oto kilka produktów do masturbacji Zrób to sam (zrób to sam), które mężczyźni zrobią sami.

Oczywiście ostrzeżenie. Po prostu zachowaj ostrożność podczas ich tworzenia lub używania, aby uniknąć ewentualnego dyskomfortu lub zranienia siebie.

Banan. Jest to jedna z najmniej trudnych jednostek masturbacji Zrób to sam, jakie może wykonać mężczyzna. Po prostu weź banana dojrzałego lub nie, nie ma to znaczenia i usuń owoc przez skórkę. (Jednym rozwiązaniem jest łatwe obranie banana ze skórki i usunięcie owocu; jeszcze innym powinno być odcięcie pojedynczej końcówki banana i wyciśnięcie owocu z jednego przystanku). Jeśli penis jest wyprostowany, owiń pory i skórę blisko tego i masturbuj się. Jest naprawdę trochę niechlujny, ale jest niesamowicie przyjemny.

Folia bąbelkowa. To nie ma dużo materiału, więc folia bąbelkowa z niedawno dostarczonej skrzynki pocztowej może być w nadmiarze. Zwiń go w rurkę, w której penis będzie kształtował się ściśle, ale wygodnie. (Bąbelki powinny znajdować się w środku, tak aby dotykały penisa.) W momencie, gdy już dawno ustalono właściwy wymiar, zaklej rurkę taśmą, upewniając się, że pozostaje w tym wymiarze. Jeśli chcesz, dodaj trochę lubrykantu i masturbuj się nieobecny.

Papierowy kubek i gąbki. Wybierz kubek, do którego łatwo zmieści się penis we wzwodzie. Znajdź garść gąbek, jeśli to możliwe, nowe. Stare, używane gąbki częściej zawierają zarazki i cząsteczki, których osoba poważnie nie chciałaby na swoim penisie. Wilgotność Zupełnie nowe gąbki i wykręcanie ich przez kilka okresów, aż „nowość” z nich zniknie. Zmocz je ponownie i użyj ich do wyłożenia wnętrza filiżanki. Pieść penisa, aż w końcu się wyprostuje, włóż i ciesz się. (Uwaga: jeśli zamierzasz ponownie użyć gąbek do masturbacji, dokładnie je wyczyść i wysusz. Zwykle nie umieszczaj ich ponownie w zlewie kuchennym w celu zmywania naczyń!)

Elektryczna szczoteczka do zębów. Postępuj ostrożnie, tak jak z wszystkimi urządzeniami zasilanymi elektrycznie. Oto powód, aby użyć małej, ręcznej szczoteczki do zębów jako małego ręcznego wibratora. Główny element Ma to na celu (1) upewnić się, że szczoteczka ma różnorodne opcje i że przynajmniej jedna z nich będzie działać dla osoby korzystającej z niej, oraz (2) że procent włosia szczoteczki jest delikatniejszy niż wystarczy, aby zapewnić przyjemne doznania. Zakładając, że zaburzenia te zostaną osiągnięte, mężczyzna wymaga jedynie wykonania zdrowszej erekcji, a następnie przyłożenia szczoteczki do zębów do różnych elementów penisa; większość facetów odkrywa spód twojego penisa pod szczytem, ​​który jest szczególnie wrażliwy na wibracje. Istotne jest, aby osoba korzystała z uchwytu na szczoteczki do zębów, który ma wyjmowane szczoteczki, aby mieć pewność, że można ją wybrać (i odłożyć na bok) do masturbacji, zamiast omyłkowo używać go później do szczotkowania zębów. System masturbacji Zrób to sam może być światem rozrywki i będzie działał jeszcze lepiej na penisie, który jest w doskonałej kondycji. W tym celu zachęcamy do codziennego używania oprogramowania najlepszego olejku poprawiającego samopoczucie penisa (ogólnie rzecz biorąc lekarze zalecają olejek Man 1 Man Oil, który jest klinicznie wykazany jako łagodny i wolny od ryzyka dla porów i skóry). Poszukaj oleju, który zawiera witaminę B5, często nazywaną kwasem pantotenowym, która pomaga w metabolizmie komórek i zachowaniu zdrowej tkanki. Podczas olejowania pożądana jest również witamina C, ważny składnik kolagenu, tkanki w organizmie, która zapewnia skórze napięcie i elastyczność.