Niektóre złe nawyki są nie tylko nielegalne. Przesuwają granice tego, co można uznać za jedynie złe nawyki. Jednak w pewnym sensie są to złe nawyki. Są zdecydowanie złe i zdarzają się na tyle często, że można je nazwać nawykami.

Poważne walki mogą być nielegalnymi złymi nawykami. Jest to rodzaj walki, która prowadzi do aresztowań za napaść i wyroków skazujących. Ludzie nie myślą, zanim zaczną działać. A jeśli tak, to myślą tylko o złych, destrukcyjnych myślach. Ta walka może spowodować obrażenia, a nawet śmierć.

Nielegalne złe nawyki

Niektóre walki toczą się w barach


Niektóre walki toczą
się w barach. Walki w barze to złe nawyki. Zbyt wiele osób jest nietrzeźwych. W pomieszczeniu nie ma wystarczającej liczby rozsądnych ludzi, którzy mogliby się uspokoić. Często brakuje też barów.

Może brakować dostępnych mężczyzn lub kobiet. Miejsca do siedzenia może być za mało. To powoduje niechęć, która prowadzi do walki. Samo przebywanie w barze, w którym dochodzi do walk, jest czasami złym nawykiem.

Niektórzy ludzie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, mają złe nawyki związane z przemocą domową


Niektórzy ludzie, zarówno
mężczyźni, jak i kobiety, mają złe nawyki związane z przemocą domową. Nie zastanawiają się dwa razy przed uderzeniem partnera w twarz w drodze do drzwi. Nie mają żadnych skrupułów, by rzucić małżonka na podłogę, nawet jeśli jest w ciąży. Czy to złe nawyki? Tak, są to najbardziej ekstremalne formy złych nawyków.

Istnieją nielegalne transakcje pieniężne, które są złymi nawykami. Istnieje wiele form nielegalnego hazardu. W każdym stanie istnieją ograniczenia dotyczące miejsc uprawiania hazardu. Rodzaj hazardu również podlega regulacji. Przestrzeganie tych zasad pozwoli ci uniknąć więzienia. Dzięki temu nie stracisz pieniędzy podczas oszustwa związanego z zakładami.

Kradzieże w sklepach to nielegalny, zły nawyk, w który młodzi ludzie wpadają, zanim jeszcze o tym pomyślą


Kradzieże w sklepach
to nielegalny, zły nawyk, w który młodzi ludzie wpadają, zanim jeszcze o tym pomyślą. Pewnego dnia idą do sklepu i przymierzają ubrania do kupienia. Następnego dnia idą do sklepu, aby zobaczyć, co mogą włożyć pod płaszcze. Może to dać młodemu człowiekowi bardzo zły start w życiu. Może również wywołać złe nawyki, które trudno jest zerwać.

Czasami ludzie, którzy mają do czynienia z pieniędzmi innych ludzi, decydują się na niewielką pożyczkę na wypadek nagłej potrzeby. Dowiadują się, jakie to łatwe i robią to wielokrotnie. W końcu staje się złym nawykiem zwanym defraudacją. Może to spowodować, że trafią do więzienia na lata i zapłacą zadośćuczynienie do końca życia. Może to również postawić ludzi, od których zabrali pieniądze, w strasznej sytuacji.

Podpalenie nie zawsze jest aktem złośliwym


Podpalenie nie zawsze
jest aktem złośliwym. Nie zawsze jest to dobrze przemyślany sposób zbierania pieniędzy z ubezpieczenia. Niektórzy podpalacze mają po prostu zły zwyczaj wzniecania pożarów. Mają obsesję na punkcie płomieni i pochodni dla swojej pokręconej przyjemności. To zły nawyk, który może spowodować niesamowite zniszczenia.

Złe nawyki to coś więcej niż tylko dłubanie w nosie. Istnieją złe nawyki, które mogą zniszczyć własność i zrujnować życie. To właśnie nad tymi zachowaniami społeczeństwo musi pracować.