Pięć Krótkich Strategii Samodzielnej Naprawy Obuwia

Jeśli spersonalizujesz zestaw trampek i po prostu chcesz poznać kilka propozycji zrób to sam, możemy Ci pomóc. Pomysły na majsterkowanie określone w tych wytycznych dotyczą wszystkich typów obuwia, w tym butów, butów na wysokim obcasie, trampek i butów na płaskim obcasie, żeby wymienić tylko kilka z nich.

1. Winyl, skóra, lakierowana

Powinieneś użyć lakieru do paznokci o dokładnie tym samym kolorze, aby wypełnić zwarte nacięcia butów. Zamiast tego możesz pokolorować nici za pomocą tego samego markera do kolorowania. Poza tym możliwe jest uszczelnienie świata czystym lakierem do paznokci.

dwa. Strategie dotyczące noszenia pięty

Jeśli obcasy w Twoim obuwiu są noszone, zwykle generują dźwięk klikania, radzimy po prostu wybrać nakładki na pięty. Nakładki na metalowych gwoździach mogą natychmiast zatrzymać dźwięk prasy. To z pewnością super rozwiązanie, jeśli w pobliżu swojej nieruchomości nie znajdziesz sklepu z artykułami do pielęgnacji obuwia. Upewnij się, że mierzysz końcówki pięty, aby znaleźć idealny rozmiar czapki.

trzy. Ponowne mocowanie podeszew

Aby naprawić lub odbudować buty, możesz spróbować znaleźć dobry uszczelniacz i klej. Przedmiot może być stosowany na gumie, skórze, płótnie i winylu. Przy takiej dostawie istnieje możliwość ponownego zamocowania elementów obuwia, np. Gumowych podeszew. Oprócz tego możliwe jest wypełnienie dziur lub szczelin i szwów. Oprócz tego możesz również odbudować zużyte pięty i najlepsze podnośniki.

Tutaj ważne jest, aby Zrozumieć, że najlepiej jest wybrać wysoką jakość. Zdobądź cement, aby uzyskać mocne połączenie. To naprawdę nie jest dobry pomysł, aby skorzystać z kleju gorylowego lub super kleju, ponieważ nie da się go zbytnio dostosować. Twoje trampki powinny być wszechstronne, abyś mógł łatwo przenosić stopy blisko siebie. Czasami potężny klej może uszkodzić skórę butów. Dlatego musisz być uważny.

cztery. Zadbaj o zadrapania i mniejsze zadrapania

Na początek potrzebujesz kilku wskazówek zapobiegawczych. Upewnij się, że używasz znakomitego sprayu do ochrony swoich butów, zwłaszcza gdy pozostają nowe. Poza tym codziennie chroń swoje buty przed wodą. Na blokach nie może być plam ani wycieków. Jeśli masz płócienne obuwie, użyj wosku pszczelego. Z drugiej strony w przypadku skóry możesz użyć nubuku lub zamszu.

5. Buty do rozciągania

Jeśli kupiłeś parę korków po raz pierwszy i są one również ograniczone, możesz skorzystać z tej wskazówki, aby je rozciągnąć. Jedyne, co należy zrobić, to napełnić korki małą torebką wody, a następnie umieścić je w zamrażarce. Zamarznięta woda pitna ma tendencję do rozszerzania się. Ta sztuczka działa najlepiej, jeśli masz własne skórzane buty. Po prostu upewnij się, że zrobisz to odpowiednio.

Jeśli więc szukałeś prostych sposobów rozwiązania typowych problemów z butami lub butami piłkarskimi, sugerujemy, abyś najpierw zapoznał się z tymi wskazówkami. Jest to przydatne szczególnie, jeśli nie znajdujesz w pobliżu naprawiacza obuwia.

Pięć Krótkich Strategii Samodzielnej Naprawy Obuwia