Technologia Z Dziećmi

Przed podjęciem decyzji o szybkim zamknięciu zeszytu również na palcach dzieci, weź głęboki oddech. Odkryjesz kilka sposobów, aby zapewnić swoim dzieciom i komputerom bezpieczne przeglądanie i istotną interakcję. To nie jest przeznaczone dla nastolatków, wyzwania Command wymagają odrębnego rozwiązania. Ten wyraźny cel dotyczy twoich mniejszych małych dzieci w wieku od 3 do dekady przestarzałych. Zdobądź kolejne wskazówki, aby bezpiecznie zarządzać swoimi zachowaniami wyszukiwania i mieć znacznie mniej zmartwień dzięki edukacji.

Dodaj do zakładek!

Dodaj zakładki do stron internetowych, na których chcesz umieścić swoje maluchy. Twórz foldery razem z paskiem narzędzi Chrome, Opera, Firefox i wielu innych. i tak dalej. z przeglądarki, której używasz. Wybierz folder Nick.com, aby wstawić tę witrynę internetową z grami wideo i kolorowaniem. Utwórz dodatkowy folder dla Nick Jr. i jeszcze jednej gry Mickey Mouse Online. Leapfrog ma doskonałą witrynę internetową, podobnie jak inne płatne witryny, które są opłacalne i zapewniają dzieciom doskonałe ujście dla ich kreatywnej wyobraźni i chęci edukacji.

Zablokuj to!

Każda przeglądarka zapewnia listę kontrolną zablokowanych witryn internetowych w konfiguracjach. Skorzystaj z tego. To Twój czas i wysiłek, aby zablokować media społecznościowe, a także wyszukiwarki, takie jak Google. Ustanowione pliki cookie dla większego bezpieczeństwa. Ogólnie rzecz biorąc, naucz swoje małe dzieci dostępności tylko do folderów zakładek. Mogą to być gąbki i dlatego są odpalane, aby uzyskać oferowany element inżynieryjny.

Zdobądź!

Jeśli nie martwisz się bardziej niż domowy laptop lub komputer lub laptop, możesz wybrać sprzęt przyjemny dla dziecka. Nabi może być gadżetem z systemem Android, który pomaga uzyskać metodę Mamusi i Taty dla aplikacji stabilizujących. Twój maluch może korzystać z bezpiecznych aplikacji do kolorowania fotografii, wspólnego studiowania bajek i interaktywnych tytułów gier.

MEEP! Tabletka powitalna dla dzieci jest również dostępna dla Twoich synów lub córek. Aplikacje do gier i filmy interaktywne to ekscytujące opcje dla rosnącego Einsteina. Kurio można również zaoferować z przyjaznymi aplikacjami domowymi, aby Twoje dzieci mogły bezpiecznie wyszukiwać i używać. Możesz znaleźć szeroki wybór bezpiecznych i zdrowych tabletów przyjaznych dla dzieci, nawet Leapfrog ma świetny zamiennik dla twoich młodych.

Równie dobrze możesz zdecydować się na przyjemną wtyczkę do przeglądarki dla dzieci. tatusiowie mogą zdecydować się na KidSplorer, przeglądarkę dedykowaną Twoim dzieciom. Jakikolwiek dostęp do innych przeglądarek lub plików danych zostanie prawdopodobnie zablokowany. Możesz mieć kompleksowe kierownictwo dotyczące wskazówek i tego, co jest dozwolone. KidZui jest często wtyczką do Firefoksa i jest przeznaczona dla osób w wieku od 6 lat. KidZui dostarcza mamie i tacie raport z powrotem do wejścia, aby stwierdzić, że ich dzieci szukają w bezpiecznej strefie. Dodatkowo oferowane są zabawne gry online i interaktywne atrakcje dla dzieci.

Pozostałe zdanie

Inżynieria jest tutaj i będzie się rozwijać tylko z czasem! Komunikuj się ze swoimi dziećmi i bądź pozytywny. Wyświetlaj im zakładki wiedzy, aby uzyskać dostęp do niej bez ryzyka. Dołącz przydatną przeglądarkę lub pigułkę do udostępnienia. Dzieci czerpią przyjemność z możliwości poczucia się dorosłym i to jest najlepszy krok w tym kierunku. Inicjatywy instruktażowe z procedurami internetowymi Popraw motywację do szkolenia. Motywuj to!

Technologia Z Dziećmi