Zrób To Sam Ceremonia ślubna I Strategie świętowania. Część Druga - Mizuhiki

Głównym powodem japońskich mizuhiki jest ozdabianie rzeczy, takich jak karty do gry, koperty i przedmioty. Zwykle można je przywiązać do ładnych kokardek, a nawet zwierzęcych stylów, takich jak motyle.

Oprócz przedmiotów i kart do gry mizuhiki może być używane do ozdabiania ustawień biurka poprzez wiązanie ich w podstawki, podpórki na przybory (w Japonii , można je wykorzystać jako podpórki na pałeczki), zawiązane wokół okularów jako ozdobny rękaw lub atrakcja wisząca przez szklaną nóżkę, zawiązane jako obrączka na serwetkę lub nawet jako małe rzeźby do wyświetlania ekranu na zastawie stołowej.

< Bardzo łatwo jest wykorzystać i zawiązać kreacje mizuhiki w stylu japońskim w małych aspektach lub mogą one stać się tematem podczas uroczystości w dniu ślubu.

Ponieważ jest łatwo dostępny w wielu typach kolorów i kombinacji kolorów , mizuhiki można wiązać za pomocą prostych japońskich metod wiązania węzłów, aby uzyskać wspaniałe kwiaty, łuki, zwierzęta (takie jak żurawie, koi, niedźwiedzie, motyl itp.).

Na pierwszą okazję, mizuhiki można wykorzystać do ozdobienia księgi gości poprzez ubieranie ebook sam w sobie lub jako znak przewodnika. Można go owinąć w całe pióro, aby odwiedzający mogli pracować, i być może przywiązać do uroczego uchwytu na miejsca dla gości / karty tytułowe.

Przewody można przymocować do szerokich płaskich pasków i wielu różnych długości, które są świetne dla większych kreacji, a nawet rzeźb na dekoracje lub dekoracje w głównym holu.

Chociaż zaczyna być coraz więcej powszechnych dekoracji artykułów papierniczych i mieszkalnych, mizuhiki szybko staje się ulubieńcem fanów jako akcent stylowy , zwłaszcza w przypadku spinek, opasek na głowę, naszyjników, kolczyków i ozdób bransoletek.

Baw się nimi, mieszaj i łącz z origami, chiyogami, a nawet japońskimi tkaninami, aby określić, co jest najlepsze dla tego wyglądu, który chcesz uświadomić sobie i zobaczyć, jakie specjalne i kreatywne dzieła można sobie wyobrazić w tej historycznej japońskiej grafice.